Rulo çim sizler için yetiştirilmiş belirli bir boyuta ve belirli bir kök sistemine ulaşmış erişkin çim demetleridir. Rulo çimler profesyonel ekipler tarafından önceden hazırlanmış alanlara veya bahçelere serilerek bu alanlarda sağlıklı, erişkin ve aynı tonlarda çimli alan elde edilir. Ankara rulo çim firmamıza ait alanlarda uygun tohum düzeylerinin bir araya getirilerek hazırlanan homojen karışımların kontrollü bir şekilde ekim ve büyüme periyotları izlenerek yetiştirilmektedir. Belirli oranlardaki tohum belirli alanlarda yetiştirilerek her noktada aynı yoğunlukta çim tarlası oluşturulur. Düzenli sulama, gübreleme ve güneşleme süreleri belirlenerek kontrollü çim sahaları elde edilir. Sizlerin yetişkin ve bu kalitede çim elde etme süreniz oldukça uzun bir zaman almaktadır. Sizlere daha az zahmet ile daha sağlıklı çim alanları üretmekteyiz. Ankara hazır çim firmamız ile iletişime geçtikten sonra istediğiniz metre kare alana serilecek hazır çim sizlere temin edilmektedir. Alan hesaplama zorluk çekecek müşterilerimiz için eksperlerimiz sizlere alan hesaplamada yardımcı olmaktadırlar. Rulo çimlerin yerleşimi yapıldıktan sonra sulama, gübreleme ve zamanı geldiğinde biçmeniz halinde uzun süre yeşil kalacaktır. Rulo çim en az bakıma ihtiyaç duyan bir yapıya sahiptir. Kısa sürede tüm alanları kullanmanıza olanak sağlar.

Ankara rulo cim firmamızın ürettiği çimler yoğun kullanıma dayanıklı, hızlı bir şekilde kullanıma açılabilen açık hava aktivitelere  uygun alanlar oluşturur. Ankara’da hazır çim üreten firmamız değişik amaçlarda kullanıma uygun karışımlar hazırlayarak sizlere en uygun yapıda rulo çim’i tedarik eder. Rulo çim kullanımı ile boş ve çıplak alanların bir kaç saat içinde estetik bir görünüme sahip olmasını sağlar. Bu sizin gayrimenkulünüze ekstra bir değer katmaktadır. Rulo çim uygulaması yapılan alanların bakımı da oldukça basit bir şekilde yapılır. Döşenen rulo çim döşeme bitiminde kullanıma hazır hale gelir. Standart çim ekme yöntemleri zor ve oldukça zahmetli bir sürecin sonunda sizlere kullanma fırsatı tanımaktadır. Bu süreç sonu da oldukça risk taşımaktadır. Ankara hazır çim firmamız bu riski tamamen ortadan kaldırmaktadır. Hazır çim kullanımına karar veren müşterilerimiz bizleri arayarak kaplamak istedikleri alanları profesyonel ekiplerimiz ile inanılmaz kısa zaman içinde kaplatarak kullanıma açabilirler. Hazır çim kullanımı ile boş toprak, beton ve türevleri ile kaplanan alanlara göre daha gösterişli olmasının yanında oldukça da sağlıklı bir yapıya sahip olmanız anlamına gelir.

Ankara’da hazır rulo çim kaplama hizmeti veren firmamız bize ulaşan tüm müşterilerine peyzaj ve hazır çim kaplama konularında uzman personeli ile yardımcı olmaktadır. Ankara merkezli firmamız Türkiye’nin tüm illerine hazır rulo çim tedarik ve uygulamasını yapmaktadır.